Spółka

Nie jest tajemnicą, że rękojmią powodzenia produktów jest zaufanie ze strony konsumenta. Najlepszą gwarancją jakości, potwierdzeniem zgodności produktów ze wszystkimi normami i standardami, jest certyfikacja.

Sеtrateg Overseas świadczy usługi w zakresie:

- certyfikacji produkcji dla polskich i zagranicznych producentów i dostawców

- ochrony własności intelektualnej


SUKCES FIRMY JEST NIEROZERWALNIE ZWIĄZANY Z SUKCESEM NASZYCH KLIENTÓW.
WŁAŚNIE DLATEGO FIRMA STRATEG OVERSEAS PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ W OPARCIU O NASTĘPUJĄCE ZASADY:


NASI KLIENCI MAJĄ OTRZYMYWAĆ OPTYMALNY ZESTAW DOKUMENTÓW.

Dążymy do świadczenia naszym klientom usług certyfikacyjnych w maksymalnie szerokim zakresie. Zadaniem firmy jest oferować klientom wszystkie potrzebne usługi. Lecz w każdym konkretnym przypadku naszym obowiązkiem jest zrozumieć, czego potrzebują nasi klienci, i zaoferować im kompleksowe rozwiązanie powstałych problemów.


OPANOWANIE NOWYCH KIERUNKÓW – NOWE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU.

Firma stosuje zasady stałego rozwoju, przywiązując ogromną wagę do rozwoju branży i firmy w całości. Zaspokojenie potrzeb klientów jest jednym z naszych podstawowych zadań, które rozwiązujemy przez formowanie aktualnych i optymalnych ofert.


REALIZACJA PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH – ZNACZĄCY KROK DO PRZODU.

Firma prowadzi aktywną współprace z czołowymi laboratoriami i ośrodkami z różnych krajów świata.


ŚWIADCZYMY SWOIM KLIENTOM SZCZEGÓLNE USŁUGI.

Oferujemy klientom nie tylko usługi certyfikacyjne, lecz również serwisowe. Nasze zadanie – zapewnić klientowi maksymalnie wygodną i korzystną współpracę z naszą firmą. A jeżeli chodzi o pracę z klientem, to uprzejmość jest jednym z podstawowych warunków osiągnięcia wspaniałych wyników.


  STRATEGICZNA POLITYKA FIRMY

Strategia naszej firmy jest skierowana na nawiązanie długotrwałych obopólnie korzystnych stosunków biznesowych i owocną współpracę z naszymi klientami. Ciągle dążymy do utrzymania i polepszenia standardów obsługi klientów, regularnie inwestujemy w rozwój organizacyjnej i korporacyjnej kultury.


MISJA FIRMY

Misją naszej firmy jest wsparcie i udział w rozwoju Polskiej gospodarki przez promowanie produktów i usług na rynku Unii Celnej.


FILOZOFIA FIRMY

Widzimy swoje powołanie w tym, żeby zostać czołowym dostawcą usług certyfikacji, niedościgłym wzorem stworzenia długoterminowych korzyści dla swoich klientów.


DLACZEGO WŁAŚNIE MY


Główną zasadą naszej pracy jest odpowiedzialność za wyniki!

Zawsze chętnie pomożemy Państwu!

< Wstecz